Jste zde

Vánoční besídka píseckých skautů 2012

Hlavní záložky

Datum a čas akce: 
15.12.2012 14:00 - 16.12.2012 2:00

Letošní mezistředisková besídka píseckých středisek se již tradičně uskuteční v Divadle Pod čarou od 14:00 do 16:00. Tentokrát však v trochu jiném kabátku. Místo jednotlivých vystoupení skautských oddílů nás bude čekat celá řada zajímavých aktivit. Bude se jednat o výrobu všelijakých vánočních dekorací, ale i o vánoční tradice a různé soutěže! Zváni jsou i rodiče či sourozenci nebo přátelé všech píseckých skautů!

!ZMĚNA!: Sraz pro organizátory bude ve 12:00 v Divadle pod čarou. Připravit bude třeba jednak aktivity ale i nějakou drobnou vánoční výzdobu. Začátek besídky bude ve 14:00. V průběhu dvou hodin bude možné zúčastnit se různých soutěží či si vyrobit všelijaké vánoční dekorace atd. Konec se plánuje v 16:00, kdy si všichni společně zazpíváme (kdo bude chtít) "Narodil se Kristus Pán" i s hudebním doprovodem od střediska Gahál. Kromě aktivit a výrobních činností se můžete těšiti na velkou soutěž od střediska Oheň života a promítání mezistřediskových fotek z roku 2012!

Děkuji všem dobrovolníkům, kteří budou vypomáhat s přípravou plesu a hlavně besídky! Palec nahoru

Na besídku navazuje večerní část (ples), kterou organizuje středisko Šipka. Letošním tématem je "práce a řemeslo". Mimo zajímavé soutěže o ceny a půlnoční překvapení se také můžete těšit na kapelu Beelee Beat Z Deelee, která bude hrát v průběhu celého večera. Ples začíná v 19:30 a končí kolem 02:00. Samozřejmě i tato část se uskuteční v Divadle Pod čarou. Večerní akce je zaměřená spíše pro starší skauty i neskauty (15+)


-náhled plakátu letošního plesu-