Jste zde

SKAUT NENÍ OUT - výstava

Hlavní záložky

Datum a čas akce: 
2.2.2010 17:00 - 14.2.2010 17:00

V písecké galerii Portyč se uskuteční výstava fotografií z nedávné činnosti skautských středisek Stínadla, Šipka, Oheň života a Gáhál. Kromě fotografií bude na výstavě možné prohlédnout si táborové vybavení a vyhrát hodnotnou cenu v kvízu.
Vernisáž proběhne v úterý 2. 2. od 17 hod. Můžete se těšit na ochutnávku stylového občerstvení či kulturní program v podání skautů.

Všichni jste srdečně zváni na vernisáž i pozdější návštěvu výstavy, která bude trvat do 14. 2. (možná do 28. 2., bude ujasněno později). Otevírací doba galerie: úterý - pátek 14 - 17 hod., neděle 14 - 17 hod.

Skautským oddílům můžu doporučit, aby místo schůzky vyrazili s dětmi na vernisáž, případně na výstavu. Ale vernisáž bude zajímavější Směju se

Komentáře

Dekujeme vsem, kteri prisli na vernisaz. Doufam, ze jste si uzili prijemny vecer. Dal bych rad podekoval vsem, kteri se podileli na priprave, at uz focenim, vyberem fotek, popiskovanim, lepenim, organizovanim ci jakkoli jinak...a zejmena Sarce, ze si to cele vzala starost, myslela na vse potrebne a dotahla to do povedeho konce.

Palec nahoru

Moc se vám to povedlo... díky Směju se

jsme radi, ze se libi:)

Doplnil jsem fotky od Mozka.