Jste zde

Hra k výročí založení republiky

Hlavní záložky

Datum a čas akce: 
28.10.2009 8:00 - 18:00

Na 28. října 2009 je naplánována velká městská hra s tématikou založení republiky. Hra je určena pro širokou veřejnost a klade si za cíl zatraktivnit oslavy tohoto výročí. Hra je také součástí akcí Oslav 90/20 let skautingu v Písku. Slavnostní vyhlášení výsledků hry se uskuteční v rámci tradičního setkání u pomníku na Mírovém náměstí.

Bližší informace pro účastníky najdete na oficiálním webu ke hře .

Na organizaci hry se budou podílet všechna písecká střediska pod vedením Boba. S rovery se počítá hlavně na organizaci (příprava, obsazení jednotlivých stanovišť při hře). U skautů a vlčat se počítá s jejich účastí spíše jako hráčů, ale nikomu se samozřejmě bránit nebude, pokud by se raději chtěl zpojit do organizace. Z toho, co je zatím známo, to vypadá fakt zajímavě, tak doufám, že se nás co nejvíce zapojí ať na straně hrajících či organizujících. Další schůzka organizátorů je plánována na 18.10.2009, 16,00 ve skauťáku. Už teď je ale pomalu potřeba začít s přípravami - prosím hlaste se, kdo byste mohl 28. být na stanovišti, nebo kdo se budete moci zapojit alespoň do přípravy. Samozřejmě jsou vítány i jakékoli nápady ať už na jednotlivá stanoviště (zajímavá místa v Písku, která ideálně mají nějaký vztah k založení republiky), nebo na jednotlivé hry (zaměřeny nejlépe opět na založení republiky, ale nemusi to byt nutně vědomostní kvízy...:). Velmi vítány jsou také jakékoli rekvizity spadající do období 1. republiky a těsně před:).

Komentáře

A samozřejmě ti, kdo nebudou připravovat a organizovat hru, se jí můžou účastnit - buď sami, ve dvojicích, v družinách, s rodinou... Všichni skauti i neskauti jsou zváni Směju se

Pro všechny organizátory hry: v neděli 18.10. od 14 hod. ve skautském domě bude schůzka ohledně hry, příprav atd. Prosíme přijďte všichni, kdo se zapojíte do organizace a příprav hry. Díky.

Od 14.00? Neříkali jsme od 16.00 ? Aspon tak to mam zapsaný v mobilu...

Nejsem si jist Omlouvám se za matení, je to opravdu od 16 hod. !!!

Jsme v novinách Směju se
http://pisecky.denik.cz/multimedia/galerie/1694597.html?section=1,12
A taky v dnešním papírovém vydání.