Jste zde

Nový web

Vítám vás na novém webu, který by měl sloužit k plánování společných aktivit skautíků (nejen) v Písku. Měli byste tu také najít základní informace o píseckých střediskách a odkazy na jejich vlastní internetové prezentace.

Základní koncepce webu pro většinu z vás nebude novinkou, jde opět o redakční systém Drupal, který používá také web Stínadel nebo Mafie. Snažil jsem se o zakomponování funkcí, které ulehčí sledování webu (RSS, hlášení nového obsahu e-mailem apod.), a na druhou stranu o pokud možno jednoduchý styl a rozhraní.

Pro většinu funkcí webu je potřeba být zaregistrovaný a přihlášený. Některá dodatečná oprávnění (např. k zakládání událostí, anket, psaní článků) můžete také získat jako vedoucí oddílů nebo středisek. Pro každého zaregistrovaného je možnost psaní blogů. Tak se s námi budou moci všichni bez omezení podělit o své názory a zážitky.

Přes snahu o jednoduchost nejde o úplně jednoduchý systém. Proto prosím o trpělivost, pokud se vyskytne nějaký problém, nedodělek nebo chybějící překlad. Všechny takové věci můžete hlásit do fóra, kde je k tomu určena sekce web. Pro každý nesouvisející problém prosím zakládejte samostatné vlákno.

Doufám, že se web ujme, bude se líbit, a pomůže v rozvoji všech našich středisek.